Poslat něco poštou je někdy velice zapeklitý problém, protože potřebujeme, aby zásilka byla bez poškození doručena. Nalepovací obálka je dobrou volbou.

Poštovní přeprava

Obálky

Pokud pošlete někomu důležitý dokument poštou, tak se vyplatí ho dobře zabezpečit. Bůh ví, co se zásilkou všechno při doručování děje, a proto je s nárazy a otřesy nutno vždy počítat. Základem je tedy si vybrat dobrý obal zásilky, jenž vydrží všechno možné.

dopisové obálky

Třeba pro papírové dokumenty je vhodné využít nalepovací obálky, jenž mají oproti těm obyčejným spoustu značných výhod. Nalepovací strana, opravdu hodně lepí, takže nehrozí nikoliv odtržení. Je tam z toho důvodu, aby se mohla přilepit na krabici. Do ní můžete dát třeba návod či popis výrobku. Kromě toho, že obálka velice pevně na krabici drží, tak dosahuje vynikající pevnosti, jenž zabrání každému poškození. Tato firma vyhoví i zakázkové výrobě, takže v případě potřeby si můžete objednat i obálky na palety. Ty jsou velice užitečné ve skladě, protože celou paletu s materiálem či zbožím můžete přesně označit. Není problém si ani nechat vyrobit obálku, jenž odolává vysokým či nízkým teplotám bod bodem mrazu.

Křehké věci

Základem je koupit novou lepenkovou krabici, protože i když najdete nějakou starou ve sklepě, tak je velká pravděpodobnost, že nemá požadované vlastnosti. Je potřeba volit vhodné rozměry, aby daný předmět měl kolem sebe ještě prostor na výplň, ale zbytečně velká krabice se jen zbytečně prodraží. Čím více vrstev má krabice, tak tím lépe, takže volte minimálně pětivrstvou.

sklásdaná lepsnka

Výhoda tohoto materiálu je ta, že se dá stále recyklovat, takže nezatěžuje životní prostředí. Před koupí si nezapomeňte zkontrolovat její stav. Nyní přichází čas vyplnit krabici materiálem, jenž musí utlumit veškeré nárazy. Klasikou jsou noviny, ovšem ti přepravci moc nedoporučují, protože nedosahují takových vlastností. Mnohem lepší je třeba bublinková fólie a polystyren, takže pokud Vám nějaký zbyl z rekonstrukce či zateplování ta ho určitě použijte. Hlavní části vyplňte v kuse a u zbytku prostoru Vám nezbude nic jiného než ho vyplnit zbytkem, popřípadě nadrobenými kuličkami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup