Láká vás dobrodružství všeho druhu a vy nevíte, kam se za ním ještě vydat? V takovém případě je nejvyšší čas podlehnout únikové hře Pardubice, která vám poskytne rozptýlení na celý den a zážitky, na které budete dlouhodobě vzpomínat v tom nejlepším duchu.
Zábava, která vás v tajemné místnosti čeká bude nesrovnatelná s jakoukoliv jinou, protože hra o únik prověří i vaše schopnosti – poradit si v napjatých situacích a vyřešit problém (neboli hádanku) v omezeném časovém rozpětí.lupa a otisk

O co se nenechte připravit?

Nepochybně o dávku adrenalinového vyžití. Na hru totiž budete mít pouze 75 minut, abyste uhodli, jaká odpověď na položenou otázku je ta správná. I když to nebude snadný úkol, kterému se budete muset postavit čelem, nevzdávejte to předem. Sestavit si můžete tým spoluhráčů, kteří s vámi budou tahat za jeden provaz a s pomocí jejich logiky a důvtipu se jistě dopracujete ke zdárnému konci.
Zvolit si můžete jednu ze 2 typů her. Velmi oblíbená a nesmírně akční je hra s názvem Samara, která se díky strašidelné atmosféře, kterou při ní můžete prožít postará o to, abyste světu hororů dali šanci.

  • Zakládá se na pokračování filmu Kruh, který milovníci hororů jistě dobře znají. Zjistit budete muset to, proč se opět kazeta začala šířit.

Druhou populární hrou jeDvojitý agent. Název už napovídá o tom, že se budete muset poprat s detektivním zaměřením a zahrát si na agenta, který musí přijít na příčinu zmizení svého kolegy.stopa ve sněhu

  • Jaké informace před všemi schovával a kdo může za to, že se ztratil? Tato hra je vhodná zejména pro ty, kteří milují záhady a detektivky všeho druhu.

Hry mají velký ohlas

Pokud jste se světu novodobých her ještě zcela neoddali, měli byste to napravit. Aktuální nabídka moderních her je nejenže pestrá, ale i dobrodružní. Nelenošte tedy doma a vyrazte na místo, kde nebudete jen tak nečinně sedět, ale naopak bavit se a poznávat, jak si dovedete poradit i v těch nejnáročnějších situacích.