Myslíte si, že je obtížné shánět vhodný dárek pro gurmána, který si libuje v dobrém jídle a pití? Nechcete s vaším výběrem šlápnout vedle? Pak se nebojte darovat dřevěný box s voňavým a chutným obsahem v podobě toho nejlepšího jídla a pití speciálně ušitého na míru nejrůznějším fajnšmekrům.dřevěná bedna.jpg
Originální a nápaditá dřevěná bedna Manboxeo je ideálním řešením v případech, pokud sháníte opravdu originální dárek, který potěší a nebude odhozen do kouta. Dobré jídlo a pití zkrátka nikdo neodmítne. Vše je dokonale uschováno v dřevěném boxu, který se ovšem nedá jen tak jednoduše otevřít. A v tom také spočívá jeho kouzlo. K otevření je totiž nutné použít přiložené páčidlo, kterým se obdarovaný dostane dovnitř. A v tom okamžiku nastává moment překvapení. V jednom jediném boxu je totiž obsaženo spoustu nejrůznějších dobrot, doplňků a alkoholu.
Pro různé typy fajnšmekrů a gurmánů

  • Mezi dárkovými boxy naleznete například box určený milovníkům piva, masa nebo kávy. Je libo něco ostřejšího? Pak je tu možnost nejen různých lahví ostřejšího alkoholu v kombinaci s něčím k zakousnutí, ale také něčeho ostřejšího na chuť. V boxu se tak mohou nacházet nejrůznější chilli speciality, jako například omáčka, arašídy, bonbony nebo čokoláda.
  • Chcete potěšit někoho, kdo ujíždí na sladkém? Pak i pro něj se u nás najde box napěchovaný skvělými sladkostmi v podobě čokolád, bonbonů a dalších dobrot.
  • Udělat radost také můžete vinaře, které určitě zaujme box s lahvemi vína a něčeho dobrého k tomu.

alkohol jako dárek.jpg
Praktické a „spotřební“ dárky jsou ideálním řešením, pokud nevíte, co koupit..Darujte výtečné dobroty exkluzivně zabalené do nedobytného boxu, které si z něj musí obdarovaný vydobýt. Darujte praktický box s obsahem, který potěší i ty nejmlsnější jazýčky. Dřevěná bedna Manboxeo potěší muže i ženy různých věkových kategorií.