Je hodně druhů firem a možností, jak podnikat. Někdo má firmu a vyrábí věci na trh, má výrobní dílnu, obchodní oddělení a k podnikání potřebuje prostory.

Jsou ale firmy, které nabízejí služby a sídlo firmy by byla jen zbytečná finanční zátěž, protože by se tam nikdo nezdržoval a jen by tam chodila případná pošta. Máte v úmyslu nějakou takovou firmu založit? Jste například šikovný řemeslník a chcete začít podnikat “na sebe“, ale kromě řemesla, které ovládáte dokonale, nemáte tušení, jak firmu založit, co vše vyplnit, jaké žádosti kam donést a hlavně, nepotřebujete žádné fyzické sídlo firmy, ale stačí vám virtuální sídlo firmy? Máme pro vás úžasnou zprávu! Nemusíte nic zakládat, firma už je založená, stačí si jen vybrat jaký by se vám hodil název firmy a můžete si již založenou firmu koupit.

smlouva

Prodej ready made společností, tzn. prodej již založené firmy, která je již registrovaná, zapsaná v obchodním rejstříku, to je to pravé, co vám ušetří hromadu běhání po úřadech a vyplňování žádostí a dokumentů, které pro vznik firmy potřebujete.Chcete založit firmu a děsí vás, abyste měli správně vyplněné všechny náležitosti správně a aby zápis do obchodního rejstříku proběhl bez problémů?

dohoda

A víte, že vůbec nemusíte zakládat firmu, protože už to někdo jiný udělal za vás? Založil vám firmu se základním kapitálem a vám stačí jen koupit si takovou ready made společnost, podepsat u právníka připravené papíry pro převod firmy na vaše jméno a můžete se s chutí a plní elánu pustit do podnikání. Dokonce budete-li přece jen někdy potřebovat reprezentativní prostory pro ojedinělé schůzky se svými obchodními partnery nebo zákazníky, můžete využít prostory firmy, od které svou novou firmu kupujete. Stále váháte, jestli se pustit do podnikání a nechce se vám vyřizovat založení firmy? Prozkoumejte možnosti ready made společností.