Jsou rodiny, které jezdí na dovolenou samy, rodiče a děti. Jsou taky rodiny, které jezdí na dovolenou rodiče, děti a babička s dědečkem. Nebo dokonce s oběma babičkami a dědečky. To už sebou ale přináší nemalé problémy vše zorganizovat. Prvním problémem bývá domluvit si termín. Jedou-li i děti, je pravděpodobné, že se bude jednat o prázdniny. Ať už jarní nebo letní. A pak nastane další problém, a to je sehnat vhodné ubytování pro takto početnou skupinu. Určitě chceme bydlet společně v jednom apartmánu, ale určitě ne v jednom pokoji. Mít svém soukromí, ale i využívat společnou kuchyni.

přátelé

Máme pro vás nabídku Apartmán 3+kk Hpapartmany. Že vám to nic neříká? Ale to je velká chyba! Apartmány splní vaše nejnáročnější požadavky na kvalitně strávenou dovolenou. Umístění apartmánů je přímo u sjezdovky, která je v provozu v zimě i v létě, takže si na své přijdou jak lyžaři, tak i cyklisti. A celoročně turisti, protože apartmány se nacházejí v čisté přírodě na pomezí Orlických hor a Jeseníků. Zajet podívat se můžete i na Králický Sněžník. Všechny hory jsou v dosahu.

apartmán

Máte partu dobrých přátel a všichni rádi lyžujete? Ideální si pronajmout společný apartmán s oddělenými ložnicemi a udělat si krásný týden na horách. Odreagovat se od každodenních pracovních i soukromých starostí. Apartmán, který vám nabízíme, je bokem od komerčního resortu Dolní Morava. Tady si užijete klidu v přírodě a za zábavou a frkotem můžete zajet kousek na Dolní Moravu. Každý si najde přes den svou zábavu a večer, až se sejdete v apartmánů bude den ještě pokračovat dlouho do noci.

Každý máme nějaké představy o prožití dovolené. Pokud ta vaše představa je dovolená ve větším počtu osob, nabízí se možnost pronajmutí apartmánu 3+kk, kde se pohodlně všichni ubytujete a prožijete kouzelnou dovolenou v kruhu vašich nejbližších přátel.