Znáte ten případ, kdy váš milovaný manžel (tatínek vašeho syna) koupil synkovi, kterému je jeden rok hračku, která je určena pro podstatně starší dítě a pak si s ní hrál sám? Muži totiž z takových věcí nikdy nevyrostou a jsou to pořád taková přerostlé děti. Ale my, ženy, na tom nejsme o moc lépe a taky si rády hrajeme s našimi milovanými dětmi. Jak zabavit vašeho muže, ale i vaše dítě? Laser game v Praze je skvělé řešení. Je to druh zábavy, která je určena jak dětem, tak dospělým.
rodiče a dcera.jpg

Tato aktivita je velice dobrou například i pro seznámení a stmelení lidí. Také ukáže, s kým se dobře spolupracuje v týmu a kdo je jaký týmový hráč. Takže jestli jste v řídicí pozici a nevíte, kam vzít své podřízené na team building, tak je tento typ zábavy jedním z ideálních.

V této hře jste rozděleni do několika týmů, což může být pro některé výhodou, protože neradihrají pouze sami za sebe.

Pro rodinu je to zábava na celý den. U této hry si vy, dospělí, i hodně psychicky odpočinete, protože myslíte na jiné věci, než na vaše běžné starosti. Vaše děti budou vydováděné a unavené, takže budete mít čas na krásný romantický večer strávený ve dvou s vaši milovanou polovičkou.

Může to být i zajímavě strávené odpoledne po bohu vašich přátel, které jste dlouho neviděli.

Udělá to radost jak milovníkům sportu, tak i těm, kteří zrovna moc nesportují.

Největší výhodou je fakt, že je tato zábava cenově přívětivá a dostupná. Dokonce jsou čas od času i báječné slevy, takže se to vyplatí ještě více.

laserová show.jpg

Závěrem napíši jen to, že zábavy není nikdy dost a že zážitky nám zůstanou a budeme je vyprávět našim blízkým a známým. Je to doopravdy aktivita pro všechny věkové kategorie, pro každý typ lidí a pro každou příležitost. Užijte si tento příjemný zážitek, nebudete litovat, to mi věřte.