Všichni rodiče (do jednoho) to znají. Po narození jejich dítěte nebo hned několika dětí, se jejich potřeby a čas na to, udržovat vztah ve vášni vytratí a v mnoha případech to ani reální.
Láska, která byla kdysi natolik romantická a kouzelná, se proměnila v jeden zamotaný koloběh, ve kterém figurují především potřeby, požadavky a nároky malých dětí, které dají zabrat nejen přes den, ale i v noci.
Jak ovšem vrátit zpátky prostor, který jste měli pouze pro sebe a najít si chvilku i proto, abyste si opět mohli dokázat, že se pořád milujete – a možná ještě o trochu víc?
polibek v parku

..1         DEJTE DĚTI NA HLÍDÁNÍ

Nejde o to, abyste se jich při první možné příležitosti zbavili a rychle skočili do postele, kde si to během pár minut s partnerem rozdáte. Principem občasného hlídání dětí je to, aby si partneři našli nejen chvilku na sex, ale i vzájemný čas na chvíle osamotě a obnovení romantiky v jejich vztahu.

..2         VYDEJTE SE MIMO DOMOV

Z chaosu, který na vás den co noc doma číhá, se vám už staví vlasy nahoru. Je logické, že se v tomto prostředí nedokážete uvolnit a užít si společné chvíle osamotě tak, jak byste si představovali.
Vyrazte za romantikou do luxusní restaurace, užijte si pohodu a popcorn, který vám nebudou brát děti v kině a neváhejte si dopřát i ubytování v malém a odlehlém penzionu s výhledem do přírody, kde si vyčistíte mysl.
dospělý pár

..3         NEZAPOMÍNEJTE SE LÍBAT

Ať už je váš den jakkoliv náročný a zničující, myslete na to, že na něho nejste sami. Máte po svém boku partnera, který všechny starosti a radosti sdílí společně s vámi a je nutné mu to dokazovat tím, že ho minimálně dvakrát denně políbíte. Polibek je projevem lásky, náklonnosti, respektu a současně i vděčnosti za to, že toho druhého máte.
Jiskru ve vašem dlouholetém vztahu (a poslední dobou i náročném období díky péči o děti) můžete udržet pouze díky vašemu zájmu, který by neměl ochabnout. Jestli budete tedy chtít, budete s manželem/partnerem zamilovaní tak, jak tomu bylo v mládí i přes skutečnost, že vám doma nenechají chvilku pro sebe vaše milující děti.