V dnešní době je nakupování online jedním velkým hitem a plno lidí si ho nemůže vynachválit. A vědí proč! Je to velmi jednoduché a zvládne to opravdu každý. Velkou výhodou je, že můžete objednat téměř vše a to z naprostého pohodlí Vašeho domova. V dnešní době už k tomu ani nepotřebujete žádný notebook či počítač. Objednávat můžete klidně i ze svého mobilního telefonu a i banky poskytují mobilní aplikace pro jednoduché placení účtů.
pauza s mobilem
Co se pak toho samotného oblečení týče, tak existují aplikace, které znamenají opravdový průlom v nakupování. Jednou takovou velmi oblíbenou je Vinted. Jedná se o stránku, kde můžete prodávat své nošené oblečení, které Vám už jen zabírá místo ve skříni a přitom by ještě někomu mohlo udělat radost. Částky jsou většinou téměř symbolické a tak zde můžete pořídit opravdu pěkný kabát jen za pár stovek. Vždy si ale hlídejte od koho věci kupujete. Učiníte tak, že si zkontrolujete uživatelův osobní profil a projdete si jeho přidělená hodnocení od ostatních zákazníků, kteří si už od Vámi vybraného prodejce něco pořídili. Většina lidí, co tuto aplikaci jsou opravdu ženy, které si chtějí obnovit šatník a zbavit se přebytečných věcí, co se jim už dlouhý čas povalují v šatní skříni.
on-line prodej
Podobnou aplikací je aplikace LetGo. Tam ale prodávají lidé spíše větší věci a nejde úplně o oblečení. Můžete zde ale pořídit třeba zánovní elektroniku či auto. Možnosti jsou opravdu veliké a co je hlavní plus? Tím, že budete podporovat nějaké tyto stránky, pomůžete zlepšení životního prostředí nás všech a uděláte malý krůček v boji proti masovým výrobám oblečení v asijských státech, kde dělnice nejsou spravedlivě odměněni za jejich mzdu. Placení za zboží probíhá klasickým bankovním převodem a Vy sami si určíte jakou cenu požadujete za poštovné anebo jestli poštovné uhradíte sami.