Když se chce mít člověk v životě dobře, potřebuje hlavně mít dost peněz. Jsou tu totiž sice i věci, které si nikdo za žádné peníze koupit nemůže, ale většina věcí má svoji cenu. A kdo ji může zaplatit, má, na co si jenom vzpomene.
Ale co ten, kdo nemá dost? Kdo je chudý jako ta kostelní myš nebo je na tom klidně i ještě daleko hůř? Někdo takový si musí často utrhovat od úst. A někdy ani to nestačí a pak si musí půjčit.mobil a dolary
Ale od koho si má půjčit? To je složitější otázka, než by si neznalá osoba mohla myslet. A je to komplikované nejen v tom, že ne každá půjčka vyhovuje cenově nebo jinak, ale i v tom, že ne každá finanční instituce každému půjčí.
Mezi ty, kdo se nezdráhají půjčovat, patří nebankovní instituce a jejich nabídky jako hypotéka na pozemek https://www.hypotekybezregistru.cz/nebankovni-hypoteka/. U té dostane svoje peníze vlastně skoro každý. Přesněji ten, kdo může dát do zástavy svoji nemovitost nebo za koho se svojí nemovitostí zaručí někdo jiný.
Když dá zájemce takovou zástavu, nemusí se už skoro bát o osud svojí žádosti. Určitě mu tady vyhoví, a to proto, že mu dají nanejvýš 70 % z odhadní ceny nemovitosti. A na něm bude, aby sehnal peníze na splácení, protože jinak by o ni mohl přijít a to by mu nestálo za to. Kdyby o ni chtěl přijít, přece by ji prodal a dostal celou její cenu a ne její část.z ruky do ruky
Takže tady takového člověka moc neprověřují. A půjčí mu klidně i na 30 let splácení. I když se třeba nejedná o nikoho dokonalého, i když má třeba jenom velmi málo peněz a další vlastnosti, které by zavinily, že by mu nikde jinde půjčit nechtěli. Nemusí se tu ani moc papírovat, ani platit za něco předem, splátky můžou být nízké jako u americké hypotéky, člověku pošlou smlouvu včas, aby si ji mohl pořádně prostudovat a ujistit se o férovosti nabídky.
A jak se podepíše smlouva, je vše jisté. A výhodné víc, než by jeden předpokládal.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup