Zkusit se má všechno a proč by tím nemělo být právě podnikání. Velkým lákadlem jsou samozřejmě peníze, dělat si to, co uznáte sami za vhodné, poznávat nové věci a nové lidi.  To jsou dostatečně silné důvody a lákadla, kterým nejeden člověk podlehne a najednou se přes noc stane podnikatelem, i když malým, ale na tom nezáleží.
stolní počítače
Podnikání jako řehole?
1.To, že si čas plánujete podle svého, nemusí být zcela pravda, realita je přece jen trochu jiná. Sice nemusíte vstávat ráno ve čtyři, pracovat ve třísměnném provozu, o víkendech či svátcích, ale zase musíte vycházet vstříc svým klientům, kteří mohou být leckdy velmi nároční a někdy to bude i na úkor vašeho soukromí. Stejně tak můžete část své práce vykonávat v pohodlí domova, otázka ale je, zda se k tomu vybičujete. Pokud onemocníte, tuto možnost jistě využijete, stejně tak, pokud máte malé děti a jste vázání otevírací dobou předškolního zařízení. Druhá strana mince je ta, že nemáte vlastně žádné volno, které by vám někdo proplatit.
2.Vyšší příjem, než na který jste byli zvyklí jako běžní, řadoví zaměstnanci nějaké společnosti či státní správy. Ovšem, zde více než jinde platí, že „bez práce nejsou koláče“. Abyste opravdu slušně vydělávali, bude to chvilku trvat. Vaše snaha, píle a sebezapření, dobrá obchodní taktika, to je to, co by vám mělo přinést tolik kýžený finanční efekt.
3.V daném oboru, kterému se budete chtít věnovat, se bude muset stále zdokonalovat a poohlížet se po tom, co je nového, i mimo hranice naší země. Přehled byste měli mít i o tom, co přímo souvisí s vaším typem podnikání.
obchodní partneři
4.Nemine vás horda papírování a času stráveného na úřadech, daňové přiznání také není procházka růžovým sadem, sami za sebe budete muset odvádět pojištění (sociální a zdravotní). O placení daní snad radši ani mluvit nebudeme, tyto platby jsou od vás přímo očekávané. Neustýlá boj s těmi, kdo podnikají ve stejném oboru, ale také radost ze sebemenšího úspěchu, to je podnikání.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup