Posíláte často nějaké zásilky nebo je dostáváte. Jistě si uvědomujete, jak moc je důležité, aby odeslané zboží se dostalo do rukou příjemci v pořádku.

Výhody plastových obálek – proč jsou lepší než ty obyčejné?

Obyčejné papírové obálky nemají moc dlouhou životnost, což jste si už v minulosti jistě stačili všimnout. Mnohem lepší je posílat zásilky v obálkách plastových, které zaručí, že obsah ukrytý v obálce dorazí do cíle vždy v perfektním stavu. Pokud tedy velmi často něco odesíláte, zkuste vyměnit obyčejné obálky za plastové a určitě nebudete litovat. Víte, proč jsou vlastně lepší a v čem konkrétně?

coffee-work-desk-mug-keyboard-162616

Výhody, které jistě oceníte

Plastová obálka se jen tak nezničí, je odolná i vůči vlhkosti, zmáčení a ušpinění. Každá zásilka ujde kus cesty, než dorazí až na své místo určení. Díky plastovým obálkám zaručíte, že dojdou opravdu v pořádku. I když třeba budou ležet i delší dobu někde ve skladu, než na ně přijde řada. Když mluvíme o skladu, jistě také oceníte jejich snadné skladování – pokud vy sami vlastníte firmu a často něco posíláte, určitě máte ve svém skladě dostatek obálek uložených. Ty plastové se vejdou kamkoliv a tak jich můžete uskladňovat i ve velkém počtu – což je další jejich velká výhoda. Například krabice zaberou o dost více místa.

I když pak budou obálky ve skladu uskladněny delší dobu, budete mít jistotu, že se jim nic nestane a budou v naprostém bezpečí. Díky tomu, že je plast velmi odolný materiál, nemohou se snadno poškodit, nenavlhnou a neušpiní se – jako například obyčejný papír.

pexels-photo-211290

Hlavně diskrétně

Při odesílání zásilky nám jde také o naprostou diskrétnost. A tu plastové obálky splňují na jedničku. Díky tomu, že nejsou průhledné, nikdo neuvidí, co posíláte. Obálky se dají pořídit i v několika rozměrech, od těch malých po velké. Odesílat tak v nich můžete prakticky cokoliv, od důležitých dokumentů až po objemnější věci, jako je oblečení, hračky a další jiné věci.

Vybrat si můžete i z několika barev a provedení. Neponechávejte nic náhodě a využijte obálky na maximum. Určitě budete spokojení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup