Ve chvíli, kdy dívka začne plánovat svou vlastní svatbu, okamžitě ji napadne jedna myšlenka a začne řešit zásadní problém. Vlastně ten nejzásadnější. Jaké si vezme šaty. Je to den, kdy nelze v žádném případě slevovat ze svých představ.
dívka anděl.jpg
Nabízí se hned několik možností, jak si nezbytnou toaletu pořídit.
1) Jednou z možností je nechat si je ušít na míru. To ale bývá docela drahé. Určitě si je nenechá „spíchnout“ od nějaké kamarádky, která do té chvíle maximálně štupovala ponožky.
2) Další volbou je půjčovna. To je velice rozumné. Ale má to také jeden háček. Po skončení veselí se budou muset opět vrátit majiteli. A to rozhodně není pro romanticky založené duše, které chtějí mít na tyto krásné chvíle i hmatatelné vzpomínky. Je to pochopitelné. Není nadto, sem tam se jít podívat do skříně, přivonět a zavzpomínat si na TEN DEN.
3) Zlatou střední cestou je počíhat si na nějaký výprodej svatebních šatů. Tím se splní dvě podmínky.
– Šaty vám zůstanou.
– Neutratíte za ně tolik, jako za šité na míru.
vystavené šaty.jpg

Slevy jsou až sedmdesátiprocentní

Salóny, které se zabývají půjčováním především společenských obleků, ke kterým pochopitelně svatební šaty patří, se jednou za čas rozhodnou obnovit šatník a téměř všeho se zbaví doslova „za hubičku“. Není výjimkou, když se některý prvotřídní model objeví ve výprodeji i za třicet procent původní ceny! Rozhodně se nejedná o nějaké léta zaprášené zboží. V nabídce najdete šaty různého střihu, barev i stylu. Jedná se totiž o dokonalá díla uznávaných návrhářů, kteří pracují pro špičkové módní salóny. A pokud ty vaše vysněné nesednou na sto procent na vaše tělo, není přeci problém si je nechat upravit. Většinou to mají salóny přímo v nabídce.
– A kromě toho se tu můžete i poradit, čím by se daly vaše svatební šaty doplnit, aby bylo na ten váš přelomový den vše opravdu perfektní.