Dostat dnes děti ven se rovná skoro až zázraku. Vzhledem k tomu, že už od raného dětství mají počítače, mobily a tablety, nemají důvod se jít chodit bavit ven. A přitom pohyb je pro jejich rozvoj zcela zásadní. Bez něj totiž začnou nabírat na váze, což v konečném důsledku může znamenat rozvoj cukrovky a dalších zdravotních potíží, které jsou vše, jen ne marginální. Odtrhnout je ale od displejů moderních hraček násilím je velmi složité, a hlavně nepříliš výchovné. Daleko efektivnější je nastražit jim na dvorek nebo zahradu lákadlo, kterému nedokáží odolat. Touto vějičkou může být kupříkladu dětská trampolína.

sítě

Možná se vám to tak nemusí jevit, ale trampolína je skutečně velkým lákadlem pro malé, ale i větší děti. A to i když se jedná o cvičební nástroj, nikoliv hračku. Skákání na ní totiž není zas tak jednoduché, jak se to může jevit. Pokud si koupíte kvalitní typ s vysokou nosností, můžete si to koneckonců zkusit na vlastní kůži. V případě, že nejste trénovaní, po pěti minutách skákání už začnete pociťovat všechny svaly na těle. Proto je to skvělý doplněk na zahradu nejen v případě, že máte vlastní potomstvo, ale i když žijete třeba sami. Vylepšování fyzičky nikdy nebylo zábavnější.

konstrukce

Důležité doplňky

Chcete-li si užít trampolínu opravdu do sytosti a nechcete přitom zbytečně riskovat případné zranění, měli byste si pořídit i základní náhradní díly na trampolínu, které z velké části fungují i jako bezpečnostní prvky. Skákání totiž nemusí být vždy bezpečné, zvláště, pokud se mu věnují děti, kterým už z principu věci chybí dostatečné množství ukázněnosti. Ovšem dopadnou náhodou mimo doskočiště nebo na pružiny může klidně i dospělý. Proto je více než vhodné dokoupit si kryt na pružiny a určitě se vám bude hodit i ochranná síť. Velmi užitečná jsou i kotvící lana, která dokáží konstrukci udržet na místě i v případě silného větru. Proti dešti nebo čerstvému nánosu sněhu pak perfektně fungují krycí plachty.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup