popis orgánů

Po každé prodělané nemoci je dobré dát své oslabené tělo dohromady a napomoci mu opět normálně fungovat. Oslabeno je totiž nejen nemocí, ale i užívanými léky. Některé orgány pak trpí ještě více. K nim patří například játra.
Ta jsou pro člověka nepostradatelným orgánem. Přes ně také prochází vše, co do těla ústy dostaneme a proto především játra velmi trpí užíváním léků i špatnou životosprávou. Přidá-li se ještě nějaké závažnější onemocnění, může to mít velmi zlé následky.

Játra ale můžete po prodělané nemoci velmi rychle vrátit do formy nebo poškození předcházet. Jak? Vezměte si přípravek Liv 52. Obsahuje totiž unikátní směs bylinek, které mají velmi specifické účinky a pomáhají tak s mnohem větším spektrem obtíží. Stačí 1 – 2 tablety po dobu několika měsíců a ucítíte na vlastní kůži zlepšení svého zdravotního stavu.

bílé květinky

Zázračná kombinace několika bylin

Přípravek Liv 52:
· Je ideální pro regeneraci jaterní tkáně po prodělané hepatitidě, borelióze či mononukleóze
· Příznivě ovlivňuje hladinu cukru v krvi a stejně tak i cholesterol
· Je skvělým doplňkem při chemoterapii a zmírňuje její nežádoucí účinky, zejména nevolnosti, nechutenství atd.
· Ochrání játra při užívání některých léků, především antikoncepce, kortikoidů či antibiotik
· Pomáhá pří nechutenství a nevolnosti

Za všechny tyto účinky může kombinace několika bylinek, které vám podle názvů možná přijdou obyčejné, ale umí toho celkem dost. Zde se tedy nalézá kombinace následujících, více či méně známých, rostlin a složek: Řebříček obecný, Kapara trnitá, Kasia, Čekanka obecná, Lilek černý, Tamaryšek francouzský, Oxid železitý a Vrcholák pravý.

Trápí-li i vás některé z výše uvedených obtíží, neváhejte se pustit do užívání této směsi bylinek, brzy pocítíte změnu k lepšímu. Pokud chcete mít jistotu a užíváte-li některé léky, poraďte se nejdříve s lékařem, zda je pro vás přípravek opravdu vhodný.

bílé a zelené tabletky