Možná si říkáte, co je to za nesmysl. Mořský svět přeci nemůže být nic zajímavého… Není to ale pravda! Marinelandy nabízejí veliké množství zajímavých podívaných! Své si najde dozajista úplně každý. Někoho mohou zajímat malá akvária s mořskými tvory všemožných tvarů, někoho zase rybičky rozličných barev a velikostí.
kosatka dravá
Někdo zase ocení procházku podmořským tunelem přímo pod spoustou žraloků a dalších mořských ryb.
Dětem se pak nejvíce líbí tučňáci, lední medvědi a další zvířátka, která jinak znají jen z obrázkových knížek. Krmení takových ledních medvědů je pak nezapomenutelná podívaná. Dospělí však nutně nabydou pocitu, že taková zvířata v teplých krajích jistě trpí. To je bohužel nejspíše pravda.  Těmto zvířatům však bývá v těchto teplých krajích pravidelně dodáván led na ochlazení jejich organismu, mají zajištěnou pravidelnou potravu a žijí většinou v kolektivu.
cvičení delfíni
Nejvíce žádané jsou pak výstupy inteligentních zástupců mořské říše. Děti mají nejradši především lachtany, kteří se rádi předvádějí, dovádějí a za odměnu v podobě krmení dokáží ukázat roztodivné kousky. Velice zajímavé věci pak ve spojení s lidmi dokážou i kosatky. Ty jsou velmi oblíbené, díky velmi známému filmu „Zachraňte Villiho“. Díky vysokým proskleným bazénům jsou pak perfektně vidět i akce těchto kytovců, které se odehrávají pod vodní hladinou. Příjemné je také ochlazení, které poskytuje voda vystřikující z bazénu ven.
hlava lachtana
Úplně největší oblibě se pak ale těší delfíni. Ti dokážou spousty velice zajímavých kousků s míči, obručemi a spoustu dalšího. Na svém hřbetě vozí své lidské kamarády a jejich smích je neuvěřitelně roztomilý.
Všechna vystoupení bývají doplněna hudbou a atmosféra mořských parků je velmi příjemná a přátelská. Děti nadšeně tleskají, plně upoutány ke krásným mořským tvorům a jejich dovednostem.
Pochopitelně nechybí ani místa, kde si můžete dopřát dobrý oběd, z pravidla místní kuchyně.