Co nabízí internet
Je toho opravdu dost, nejprve si ale zjistěte všechno, co jde a zvažte všechna pro a proti. Některé činnosti se dají označit jako bezrizikové, u některých počítejte s některými nevýhodami, vše je na vašem rozhodnutí a na cíli, kterého chcete dosáhnout, zda vydělávat obezřetně nebo naopak v co nejkratší době přijít tzv. k balíku peněz. Dalším faktorem, kterým budete ovlivňováni při svém rozhodování, je i čas, který takové práci budete muset věnovat.
rozesílání mailů.png
Půjčování peněz
Možná už jste se setkali s pojmem P2P. Tento druh úvěru se liší od běžného tím, že úrok je stanoven podle bonity klienta a jeho možnostech provádění splátek.
Klikání
U tohoto způsobu se opravdu moc nenadřete, ale také nedosáhnete kdovíjakých převratných zisků. Stačí vám pouhé připojení na internet a otevírání reklam, za každý tento klik obdržíte částku, bývá to tak do jedné koruny. Peníze se pak vyplácí až po dovršení určité částky. Klikat může každý, kdo projde procesem registrace.
Emailové zprávy
Na podobném principu jako jsou reklamy, fungují i emaily, pouhým otevřením emailu získáte provizi, stejně tak jako u klikání, nic závratného to není, ale také to není žádná věda a nezabere to téměř žádný čas.
hráči rulety.jpg
Hraji a vydělávám
Pokud jste příznivcem her, tak vám jistě padne do oka tento způsob přivýdělku. Jestliže se rozhodnete pro sázení, počítejte s počáteční investicí, pokud vsadíte správně, čekejte zisk. Za předpokladu, že jste vložili nějakou částku i na pojistný vklad, vsazenou částku při neúspěchu dostanete zpátky, samozřejmě bez jakéhokoliv zhodnocení.
Ruleta, poker a ostatní hazardní hry
Velice lákavý způsob, jak přijít k penězům, bohužel nese sebou svá rizika a hrát byste měli s rozvahou.
Webovky
Jestli máte vlastní webovky nebo se chystáte je vytvořit, mohou se stát i zdrojem vašeho příjmu, a to ve chvíli, kdy se na nich objeví reklamy.