Očekáváte příchod miminka?
Příchod miminka je velmi zásadní milník v životě každého člověka, ale tato událost s sebou nese i spoustu starostí. Velmi důležité je vybrat výbavičku pro miminko. Rodiče musí sehnat všechno důležité, co jim usnadní péči o miminko, a co bude pro miminko potřeba. Většina lidí nedá dopustit na kočárek. Pro první měsíce života miminek je potřeba kočárek. Jen málo rodičů se bez něj obejde. Pro začátek bohatě stačí kočárek hluboký, protože novorozenci leží, a potřebují mít dostatek prostoru a komfort. Jen hluboká korba je vhodná jako první kočárek pro dítě.

hluboký kočárek

V našem obchodě najdete spoustu kočárků
Chcete mít kvalitní a moderní kočárek, který má i bohaté příslušenství, ale nechcete za něj dát i 30 tisíc? U nás koupíte moderní a kvalitní kočárky od výrobců, kteří nabízí dvojkombinace i trojkombinace, a to od značek jako je Babylux, Riko, Junama nebo Lonex. Všichni výrobci samozřejmě splňují všechny bezpečnostní standardy, aby byly kočárky maximálně bezpečné a komfortní.

Hluboký kočárek u nás koupíte v mnoha barevných provedeních a to i se sportovní nástavbou i bez ní. Každý kočárek má svoje vlastní příslušenství, ale většina jich nabízí

sportovní kočárek

  • Přebalovací tašku
  • Pláštěnku
  • Sportovní nástavbu

Pokud nechcete kupovat speciálně sportovní kočárek, vybírejte trojkombinaci. Některé kočárky mají sportovní verzi proti směru jízdy i po směru jízdy, což určitě ocení nejedni rodiče. Ceny těchto kočárků startují na zhruba 8 000 Kč, což je za kočárek skutečně velmi málo. Nemusíte se bát, že by šlo o nekvalitní zboží. Dnes najdete levný kočárek vysoké kvality, a opravdu není pravidlem, že drahá věc je kvalitní. Kočárků máme v nabídce spoustu, a to jak do města, tak do terénu. Pokud budete shánět kočárek, rádi vám pomůžeme vybrat ten správný. Přijďte si je k nám vyzkoušet, a společně najdeme ten pravý.