Intimní nebo chcete-li erotické pomůcky, patří mezi velmi oblíbené produkty. Nicméně mnoho lidí se ostýchá kamenný obchod s těmito hračičkami pro dospělé navštívit. Proto lidé velmi rádi využívají pro nákup pomůcek e-shopů. Velmi příjemné je, že provozovatelé obchodu nabízí diskrétní balení, takže se nikdo z dopravců ani sousedů nemá šanci dozvědět, co je vlastně balíček zač. Lidé jsou různí. Jsou takoví, kteří mají neuvěřitelnou sbírku a jsou takoví, kteří si pořídí jeden jediný kus a s tím si také vystačí řadu let. Nejsou to však jenom předměty, která nám mají pomoci k rozkoši, ale také různá příslušenství jako gely, desinfekce, podpůrné prostředky stimulující vzrušení a celá řada dalším možných náležitostí.
Manželský pár
Je celá řada lidí, která by se cítila velmi trapně, kdyby si měli něco podobného pořídit. Ovšem v mnoha případech jsou právě tyto produkty receptem na spokojené partnerství, které zabrání partnerské nudě nebo dokonce nevěře.
Socha puritánské královny
Rozhodně není důvod se stydět. Možná to nevíte, ale historie takového vibrátoru je poměrně dlouhá a je určitě úsměvné, že začíná v puritánské přísné viktoriánské Anglii. Nicméně erotické pomůcky jako takové jsou staré jako lidstvo samo a sahají do dávného starověku. Ovšem vraťme se k vibrátoru. Vynálezcem byl lékař Mortimer Granville, který léčil ženskou hysterii. Léčba spočívala ve stimulaci orgánů, které přivodily uvolnění.
Diskrétní balení
Protože to bylo pro lékaře velmi náročné, Mortimer Granville vynalezl elektrický spotřebič, který mimochodem byl pátým vynalezeným spotřebičem. U žen v té době se stále ještě nepředpokládalo, že může cítit vzrušení a zařízení byla skutečně vnímána jako léčebný přístroj a nebylo vnímáno jejich časté využití jako něco kontroverzního. Na toto téma byl natočen také kvalitní film „Vrtěti ženou,“ který určitě zbaví ostychu i ty největší stydlivce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup