Každý z nás touží mít vlastní dům či byt. A není divu, bydlet ve vlastním má skutečně velkou spoustu výhod. Problémem je, že nemovitosti jsou dnes velmi drahé. Je to samozřejmě pochopitelné, když vezmeme v úvahu, jaká je poptávka a že se jedná o omezenou komoditu.

Jistým řešením zde může být hypotéka. Avšak zdaleka ne každý na ni dosáhne. To platí především pro mladé lidi s nižším příjmem. Navíc zdaleka ne každý se chce takto zadlužit. Znamená to tedy, že jsou bez šance, a jejich jedinou možností je bydlet v nájmu?

dodavkypodstromy

Nikoliv. Řešením zde může být mobilní dům https://www.lavarohouse.cz/. Ty jsou oblíbené především ve Spojených státech Amerických, kde existují celé komunity, které takto žijí. Najdou se zde dokonce i parkoviště, kde je možné tyto karavany na delší dobu zaparkovat.

Jejich nepopiratelnou výhodou je, že jsou podstatně levnější než klasický dům. Může si je tedy dovolit podstatně více lidí. Přitom nabízí prakticky veškerý komfort, na který jsme zvyklí – elektřinu, tekoucí teplou a studenou vodu, i toaletu, byť to vše je na podstatně omezenějším prostoru.

Je dobré si také uvědomit, že jsou sériově vyráběné. To znamená, že se nemusíte bát, že vám daný dům, který jste si vyhlédli, někdo doslova vyfoukne před nosem. Můžete si tedy v klidu našetřit, navíc s vědomím, že cena vašeho vybraného modelu se pravděpodobně bude snižovat.

prives2

A to jsme nezmínili ještě tu hlavní výhodu, tedy fakt, že se jedná o mobilní dům. To znamená, že s ním můžete libovolně jezdit, samozřejmě v mezích zákonů a vyhlášek. Je tedy vhodný i pro lidi, kteří například rádi cestují na vlastní pěst, ať už po republice nebo do ciziny.

Samozřejmě je třeba si uvědomit, že obyvatelný prostor je zde podstatně menší, než je prostor i toho nejmenšího bytu. To pocítíte zvláště v zimě, kdy zde budete prakticky zavření. Je tedy jen na vás, abyste zvážili veškeré výhody a nevýhody, a na základě toho se rozhodli.Jen tak budete spokojení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup