Nevíte, co tvořit? Co zrovna publikovat na blog, ale přitom potřebujete zveřejnit článek, abyste neztratili flow? Každý z blogerů občas vysloví větu typu: „Nemám o čem psát!“ Není to ale pravda. Témat je na světě snad nekonečně a všechny jste rozhodně ještě nevyčerpali. Prázdná stránka může sice deprimovat, ale důležité je se nevzdávat.

BLOG ze scrabble

1. Návody, recepty a tipy

Nezáleží na tom, zda se zabýváte financemi, podnikáním, mateřstvím, vařením či cestováním. Vždy můžete poskytnout čtenářům i zdánlivé banality, které je budou zajímat. Můžete jim poskytnout 5 tipů, jak si užít víkend v Milánu, poradit jim Jak si vybrat nejlepší marketingovou agenturu nebo se pochlubit rodinným receptem na boloňskou omáčku.

poznámka na notebooku

2. Téma ze života

Někdy je nejlepší se jen trochu rozhlédnout kolem sebe, v hromadné dopravě si vyndat sluchátka a poslouchat rozhovory kolem sebe. Ideální je nosit s sebou malý notýsek, do kterého si zapíšete nápady, úryvky rozhovoru apod. Stejně dobře ale poslouží i poznámkový blok v mobilu. Jistě zaslechnete, jak se někdo baví o zajímavé věci, ke které máte co říct. Inspirace tak může přijít kdykoli a kdekoli. Jen se jí nesmíte bránit.

 

3. Vnímejte přání svých čtenářů

Mají vaši uživatelé dotazy na určité téma? Přejí si číst články na nějaké téma, které jste ještě nepodchytili? Podívejte se do komentářů, na e-mail a sociální sítě. Jistě z toho vymyslíte ideální obsah pro všechny. Nejen, že budete mít nový námět, ale zároveň také potěšíte své návštěvníky.

pracoviště blogera

4. Srovnání produktů či služeb

Pořídili jste si nové auto? Vyzkoušeli nový šampon nebo navštívili hotel, ve kterém jste nikdy nebyli? Zkuste porovnat dvě značky stejného výrobku, anebo napište malou recenzi. Může být na knihu, film i počítačovou hru. Záleží pouze na tom, čím se zabýváte a jaké máte koníčky. Oblíbená jsou srovnání mobilních telefonů a jiné elektroniky. Nezapomeňte uvést pro a proti a vyjádřit svůj názor.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup